Zespół muzyczny na wesele – Śląsk

Jak sprawić, by wesele było okazją do doskonałej zabawy? Zapewnijcie swoim gościom najlepszą muzykę do tańczenia. Pamiętajcie też, że będzie Wam potrzebny wodzirej, który krok po kroku poprowadzi Wasze wesele, zadba o gości, zapewni im także chwilę wytchnienia, po którym znów wskoczą na parkiet!

Sonet – zespół disco polo najlepszym wyborem na wesele

Dobry zespół muzyczny, który zapewni najlepszą zabawę Wam i Waszym gościom, to nie tylko grupa muzyków, grających na różnych instrumentach. Zespół powinni tworzyć zgrani muzycy, którzy kochają dobrą zabawę i kontakt z ludźmi. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabawa będzie naprawdę udana, postaw na sprawdzony przez wiele Par Młodych zespół Sonet.

Wspólnie z Parą Młodą ustalamy, jak powinna wyglądać oprawa muzyczna wesela, tempo zabawy, ilość przerw i rodzaj zabaw przy stole. Nasz wodzirej zadba o dobre samopoczucie Waszych gości – zachęci ich do wyjścia na parkiet, da czas, w którym odpoczną, a także pokaże, jak można dobrze się bawić przy stole. Oczywiście wspólnie ustalimy także przebieg oczepin, które są punktem kulminacyjnym całego wesela! Już teraz czujecie stres przed pierwszym tańcem? Niepotrzebnie! Ułatwimy Wam to zadanie!

Dlaczego akurat zespół disco polo na weselu sprawdza się najlepiej? To muzyka, która łączy pokolenia. Jej głównym zadaniem jest bawić i porywać do tańca. Oczywiście repertuar nie kończy się na skocznych kawałkach – będzie także czas na wzruszenia, np. podczas podziękowań dla rodziców.

Zespół Sonet na śląskim weselu

Swoje usługi oferujemy wszystkim Młodym Parom, których ślub i wesele odbędzie się na Śląsku. To region, który spośród wszystkich jest najbogatszy kulturowo i jednocześnie najbardziej różnorodny. Śląsk często dzielimy na podregiony: Górny Śląsk, Dolny Śląsk oraz Śląsk Opolski. Duży region oraz fakt, że niekiedy każda sąsiednia wieś i miejscowość mają swoje stroje ludowe i odrębne zwyczaje sprawia, że to właśnie Śląsk, spośród wszystkich przepięknych regionów jest tym, który obfituje w najwięcej elementów kultury ludowej.

Również teraz, w XXI wieku, są okazje do kultywowania polskich, ale i regionalnych tradycji. Jedną z takich okazji jest właśnie wesele! Pary Młode, które wahają się, jak dużą dawkę polskich zwyczajów zaserwować swoim gościom (i sobie), mogą liczyć na nasze wsparcie. Jeśli marzycie o nowoczesnym weselu z elementami tradycyjnego obrzędu, przedstawimy Ci możliwości, jak współczesność można połączyć ze śląskimi akcentami.

Waszych gości nie trzeba będzie długo wyciągać na parkiet! Zapewniamy dobrą muzykę, sceniczną oprawę świetlną, doskonałe prowadzenie całej imprezy – po prostu wyśmienitą zabawę!