Zespół weselny Kraków i okolice - Zespół muzyczny na wesele – Kraków

O udanym weselu mówimy wtedy, kiedy goście doskonale się bawią aż do białego rana. Dla Pary Młodej zadowolenie gości jest wyznacznikiem tego, czy wesele się udało. Co decyduje o sukcesie Nowożeńców, którym tak bardzo zależy, by bliskie im osoby dobrze wspominały wspólną zabawę?

Najlepsze wesele w Krakowie!

Mówi się „nieważne gdzie - ważne z kim”. Z pewnością ludzie są najważniejsi! Szczęśliwa Para Młoda i radośni goście rozkręcą niejedno wesele. Jednak Młodzi są zaaferowani, starają się spędzić choć kilka chwil z każdym gościem. Wspólnie ze świadkami pilnują także przebiegu wesela. Goście natomiast bywają nieśmiali – oczywiście tylko na początku wesela. Potrzebują dobrego bodźca, by poczuć się swobodnie i po prostu dobrze się bawić.

A co jest takim bodźcem? Oczywiście najlepsza muzyka, przy której wszyscy dobrze się bawią. Muzyka, przy której wszyscy tańszą – solo, w parach i w większych grupach. Rytmiczna muzyka, która od razu wpada w ucho i do której zatańczą zarówno wytrawni bywalcy wesel, jak i osoby, dla których wyjście na parkiet jest swego rodzaju wyzwaniem.

Zespół muzyczny na wesele – Kraków

Ale odpowiednia muzyka na weselu nie zrobi wszystkiego. Ważni są sami muzycy – lider grupy, który wejdzie w rolę wodzireja, a także reszta zespołu. Wodzirej na weselu to bardzo ważna funkcja! To on zachęca gości do wejścia na parkiet – skutecznie, ale nienachalnie. To on obserwuje weselników, ich reakcje na poszczególne piosenki i proponowane zabawy. To wodzirej urozmaica zabawę, sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Wodzirej także w naturalny sposób wyznacza czas na przerwę, by za parę chwil ponownie wszystkich poderwać od stołów. Toasty, zabawy przy stołach i oczywiście oczepiny – tym wszystkim kieruje zespół z wodzirejem na czele!

Jesteśmy zgranym zespołem muzycznym, dla którego zadowoleni goście weselni są najważniejsi. Z Parą Młodą mamy więc wspólny cel i dlatego wspólnie ustalamy, w jaki sposób chcemy go osiągnąć. My umiemy rozkręcić każdą imprezę, a Wy znacie swoich gości – razem mamy więc ogromny potencjał do zorganizowania najwspanialszego wesela, o którym wszyscy będziemy długo pamiętać!

Sonet - zespół muzyczny disco polo

Jaka muzyka na weselu łączy wszystkich? Oczywiście disco polo! Bez względu na to, czy disco polo słuchamy na co dzień, czy nasze zainteresowania muzyczne znacznie odbiegają od tego nurtu, na weselu wszyscy bawią się przy disco polo! Na czym polega fenomen disco polo? Na prostocie, polskich tekstach, rytmiczności, a przede wszystkim na tym, że muzyka disco polo tworzona jest właśnie po to, by się przy niej bawić!

Zespół weselny – Kraków i okolica

Polska to kraj naprawdę piękny i wyjątkowy. Wśród wielu wspaniałych regionów kraju nad Wisłą, region krakowski wyróżnia się długą i bogatą historią. Kraków przez kilka wieków był stolicą Polski i prawdziwą stolicą kultury. To tutaj powstał najstarszy w Polsce uniwersytet, to z Krakowa pochodziło wielu wspaniałych artystów: pisarzy, malarzy, muzyków. To miejsce, w którym narodziło się wiele legend. To także miejsce, które w czasie zaborów zachowało największą autonomię. Mieszkańcy tego regionu mogli kultywować tradycje, z których słusznie są bardzo dumni do tej pory.

Dlaczego tak bardzo podkreślamy niepowtarzalność i piękno regionu krakowskiego? Zwyczaje i obrzędy regionu krakowskiego nie ominęły przecież zaślubin! I choć ceremonia w kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego jest ujednolicona, to wesele jest okazją, kiedy również w XXI wieku możemy nawiązać do pięknych tradycji regionu krakowskiego, do czego my gorąco zachęcamy! Na weselu obyczaje łączą się w nowoczesnością, a my sprawiamy, że wszystko to tworzy spójną całość, która jest najpiękniejszą weselną oprawą.


Zespół muzyczny Sonet